• اسلایدر شستشوی نما

نماشویی ساختمان – بدون نیاز به داربست – نماشویی با مواد نانو ، قیمت مصوبه اتحادیه

نماشویی ساختمان بدون نیاز به داربست با اکیپ متخصص و کاربلد ، با قیمت مصوب اتحادیه و ارائه فاکتور رسمی، یهترین کیفیت، کلیه مناطق تهران و کرج در اسرع وقت. انجام کلیه امور مربوط به نمای ساختمان با راپل

تماس 09196720200
  • نماشویی 1
  • نماشویی 2
  • نماشویی 3
  • نماشویی 4
  • نماشویی 5

استانداردهای ما در ارائه خدمات نماشویی

در طول 17 سال فعالیت خود همواره استانداردهایی را رعایت کرده ایم و معتقدیم علت دوام و رشد روز افزون مجموعه جذب مشتری های ثابت در سایه رعایت این استانداردهاست. این تضمین را به مشتریان عزیز می دهیم که در تمام پروژه ها، اعم از نماشویی، کفسابی، سنگسابی، و … همواره 7 استاندارد زیر را تمام و کمال انجام دهیم.

تعامل صحیح با مشتریان و ارائه قیمت های شفاف

تعامل صحیح با مشتریان و ارائه قیمت های شفاف

انجام خدمات در موعد مقرر و بدون تاخیر

انجام خدمات در موعد مقرر و بدون تاخیر

اعزام نیروهای مجرب ، متعهد و تایید شده

اعزام نیروهای مجرب ، متعهد و تایید شده

استفاده از مواد نانو با ماندگاری بالا

تضمین قیمت مناسب و منصفانه

تضمین قیمت مناسب و منصفانه

استفاده از تجهیزات استاندارد و ایمن

استفاده از تجهیزات استاندارد و ایمن

تضمین رضایت مشتری

خدمات ما در بخش نماشویی ساختمان

شستشوی نمای سنگی
شستشوی نمای سنگی
شستشوی نمای آلومنیومی
شستشوی نمای آلومنیومی
شستشوی نمای آجری
شستشوی نمای آجری
شستشوی نمای شیشه ای
شستشوی نمای چوبی
شستشوی نمای چوبی
شستشوی سایر نماها
سایر نماها

سوالات متداول درخصوص نماشویی ساختمان

عبارت نماشویی به تنهایی معرف معنی این نوع خدمات ساختمانی است. هدف ما در این تعریف، آشنا کردن مشتریان با جنبه های دیگر خدمات است. باتوجه به اینکه نماشویی ساختمان نیاز به تجهیزات کار در ارتفاع دارد، با سایر خدمات نظافتی ساختمان تفاوت زیادی داشته و مستلزم این است که افراد قبل از سفارش، نکاتی را در این خصوص بدانند. راحتترین و بی دردسرترین روش نماشویی، نماشویی بدون داربست و با راپل می باشد. این روش در مقایسه با روش داربست و بالابر هیدرولیکی، هزینه کمتر و ایمنی بالاتری دارد.

بر اساس مساحت نما، دشواری کار و جنس نما هزینه شستشوی نما متفاوت خواهد بود. متاسفانه برخی از واحدهای غیرمجاز فعال در این حوزه، با ارائه قیمت های غیرواقعی قبل از انجام کار، سعی در فریب دادن مشتریان دارند و پس از اتمام کار یا بعد از حضور در محل قیمت های چندبرابری درخواست می کنند. شستشوی نما یکی از خدمات تعریف شده در کسب و کارهای خدماتی است و نرخ آن مطابق تعرفه اتحادیه محاسبه می گردد. تمامی شرکت های مجاز فعال در این زمینه می بایست مطابق این نرخ فعالیت نمایند.

با در نظر گرفتن تعداد افراد متناسب با حجم کار، تمامی پروژه ها در کمتر از 5 ساعت اجرا می شود.

تمامی نماها، اعم از چوبی، سنگی، لمینیت، فلزی و آلومنیومی و … را می توان شست. با این تفاوت که شوینده هر یک از نماها متفاوت از دیگری است و باید از مواد و تجهیزات مختص هر نما استفاده شود. قطعا مواد و ابزارهای شستشوی نمای شیشه ای با نمای چوبی تفاوت های زیادی دارد.چنانچه این موضوع رعایت نشود ممکن است به نمای ساختمان شما آسیب جدی وارد شود.

همه چیز درباره نماشویی ساختمان

در نماشویی ساختمان با توجه به نیاز به تجهیزات کار در ارتفاع، این نوع خدمات را از سایر خدمات نظافتی متمایز می کند. شرکت های فعال در این حوزه، می بایست به تجهیزات ایمن مجهز باشند تا بتوانند خدمات نماشویی را انجام دهند. معمولا دو روش برای نماشویی ساختمان در ایران استفاده می شود. نماشویی با داربست و نماشویی با استفاده از راپل (طناب)، البته در برخی موارد از بالابر هیدرولیکی نیز ممکن است استفاده شود. هر پروژه نماشویی، یک پروژه منحصر به فرد است و می بایست مختص آن تجهیزات و مواد شوینده بکار گرفته شود. هر ساختمان با توجه به جنس نما، شکل روی نما و سایر مشخصات تعریف می شود و با توجه به آن روش اجرا تعیین می گردد. اگر ساختمان شما در منطقه پر رفت و آمد باشد قطعا نمی توان از داربست استفاده کرد. همچنین برای شستشو نمی توان از آب پر حجم استفاده نمود و می بایست با دستمال و مواد نانو شستشو شود. لذا ضروریست قبل از اقدام به نماشویی با کارشناسان این حوزه مشورت نموده تا بتوانید بهترین روش را برای شستشوی نما انتخاب نمایید.

تماس 09196720200